Dobre krzesło ma cenę kilkuset euro

żyjących we współczesnym świecie zdominowanym technologia cyfrowa pracy fotela biurowego jest najbardziej „Obsessed” narzędzia pracy. Tańsze modele mają gwint do regulacji wysokości. Wersje wyższej jakości mają sprężynę gazową. Tapicerka, rodzaj oparcia, konstrukcja i kształty dodatkowo wpływają na cenę.

Cechy wspólne kryteria

najbardziej typowe cechy krzesło są:

  • obrotowy nakrętki lub gazu sprężyna
  • sztywny lub regulowane oparcie
  • z lub bez podłokietników
  • ergonomiczny Sitzteil- i tworzy oparcie
  • grubości i stopnia tapicerki materiału siedzisko i oparcie
  • odniesienia, takich jak syntetyczne lub naturalne tkaniny i syntetyczne - lub materiał ramy skóry
  • takiego jak aluminium, stali lub stali nierdzewnej rozpiętości
  • z Fußkreuzes i numer wysięgnika (cztery do pięciu) jakość zwoju
  • i „opony”, takich jak gumy, tworzywa sztucznego lub zdolność naprawy metalowych
  • przez wymianę i wymiany części, takich jak pralce oraz wymienną Neubezug

Podstawowy do średniego przedziału cenowego

Najprostsze modele budynków mieszczą się w przedziale cenowym od pięćdziesięciu do stu euro. W tej cenie krzesło biurowe ma gwint obrotowy lub zwykłą sprężynę gazową, która często jest przeznaczona do dwóch lub trzech regulacji wysokości. Wyściółkę można znaleźć tylko na siedzeniu. Erste W przedziale cenowym od osiemdziesięciu do 150 euro rozpoczynają się pierwsze formy konstrukcyjne o ergonomicznym kształcie. Struktura i kształt siedzeń i oparć uwzględnia aspekty siedzącej postawy. Tak zwane fotele wykonawcze z pokryciami ze sztucznej skóry są powszechne. Należy zauważyć, że w tym przedziale cenowym zwykle oszczędza się średnica i działanie sprężyny gazowej. Kryteriami zakupu są również rozprzestrzenianie się Kreuzfußes i jakość ról.

Średni do wysokiego przedziału cenowego

Większość zdrowych i dobrych krzeseł biurowych jest dostępna w przedziale cenowym od 200 do 500 euro. Oprócz klasycznych wersji z siedziskiem i oparciem z lub bez podłokietników i ergonomiczne stołki obrotowe opierają się w tym przedziale cenowym. Oryginalne skórzane wersje i metalowe rolki kosztują ponad 400 euro.

Oprócz wyglądu i wygody siedzenia należy sprawdzić, czy połączenia komponentów są zamocowane. Coraz więcej śrub zamiast nitów i zacisków należy się spodziewać wraz ze wzrostem cen. Najpopularniejsze modele od 500 do tysiąca euro mają realne skórzana tapicerka, sprężyny gazowe o dużej wydajności z ciągłą i stabilną regulację wysokości i kołysanie wolnej statusu także w jednostronnym obciążeniu.

Tips & Tricks tanie krzesło biurowe często mogą znacznie poprawić N Po zmianie domyślnych ról i przykręcić wyższe wersje.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz