Szklany baldachim wygląda wizualnie pięknie i chroni

Ceny szklanego dachu różnią się w zależności od rozmiaru i kształtu materiału. Praktyczna nadbudowa zapewnia nie tylko ochronę przed wiatrem i deszczem, ale również wizualnie poprawia wnętrze szklanego daszka.

Zabezpieczenia optyczne i ochrona przed warunkami pogodowymi bezpiecznie zamocowane

Daszki ze szkła są ponadczasowo piękne i dostępne w wielu różnych wersjach. Są one wykonane ze szkła bezpiecznego i są utrzymywane przez wytrzymałe rury ze stali nierdzewnej. Jako tuleje sitowe, nakrętki, pręty gwintowane i podkładki są wymagane.

Możliwe są dodatki

Niektórzy producenci posiadają zadaszenie w programie, w którym można zainstalować oświetlenie. Dostępne są również różne kolory szkła, na życzenie możliwe jest również samooczyszczanie szkła.

Typowe projekty to 160, 180, 200 lub 230 x 100 cm. Ceny zależą od wymiarów, wielu producentów oferuje również produkty na zamówienie.

Z tych cen należy oczekiwać

  • Dla okapem szkła o rozmiarze 90 x 140 cm, z przezroczystego szkła o grubości szkła od 12,76 do 21,52 mm, jak laminowanego szkła bezpiecznego wynosi 655, - Euro należy się spodziewać.
  • Przy grubości od 17,52 do 21,52 mm i wielkości od 90 do 140 cm w przezroczystym szkle z pokrywą cena za czaszy wynosi 910, - Euro.
  • Wersje gięte w tym rozmiarze należy spodziewać się przy 1.700, - Euro.
  • w rozmiarze 230 x 100 cm, musisz się spodziewać dobrego 1.200, - €.

Interesujący dostawcy

  • megaglas.de ma w ofercie piękne szklane daszki.
  • ordach-center.de dostarcza i montuje swoje produkty.
  • profielemente24.com jest dostawcą w rozsądnej cenie.
Porady i wskazówki Ceny producentów często nie zawierają żadnych materiałów montażowych. Dowiedz się dokładnie, co jeszcze jest potrzebne, aby szklany daszek był bezpiecznie zamocowany. Jeśli nie możesz samodzielnie zainstalować osłony, musisz także obliczyć koszty instalacji.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz