A Zabezpieczenie liść na rynnie zmniejsza wysiłek czyszczenia

Budynek dach rynny można zabezpieczyć ochrony liści przed zanieczyszczeniem i zablokowaniem. Liście, gałęzie i odchody ptaków nie mają szans przeniknąć do systemu odwadniającego. Różne wersje i materiały są dostępne u sprzedawców specjalistycznych.

wariantów, oraz materiały

oferty A rynny syfon, który przechodzi żadnych przedmiotów. Jest on umieszczony na rurze spustowej, narzędzie nie jest wymagane. Woda deszczowa może odpływać bez przeszkód, według producenta, wynosi ona do 150 litrów na minutę.

Jeśli zdecydujesz się na kratkę rynnową wykonaną ze stali nierdzewnej, dokonaj dobrego wyboru. Kratki przepuszczają wodę i łapią ziemię. Materiał jest trwały, jego grubość wynosi zwykle 0,7 mm. Można go wycinać nożami do pożądanych rozmiarów.

Najbardziej popularne są siatki z tworzyw sztucznych, które można precyzyjnie przyciąć na wymiar i są całkowicie wystarczające. Wizualnie nieco piękniejsze są aluminiowe kratki. Od ochrony liścia jest prawie niewidoczny przez szczypanie w rynsztoku, ale że wygląd odgrywa podrzędną rolę. Oczywiście jest to

decydujący Kupujący długowieczność, podobnie jak przedni ze stali nierdzewnej, nie rdzewieje i wykazuje niewielkie oznaki zużycia. Przez lata plastik może stać się nieco kruchy.

Łatwy montaż na liść osłona rynny złapany w rynnie. Zwłaszcza jeśli chodzi o odporność na promieniowanie UV i trwałość, należy upewnić się, że nie jest potrzebny żaden dodatkowy materiał montażowy.

W ofercie dealerów znajdują się również urządzenia chwytające całe liście o bardzo dużej objętości. Są one wymagane, gdy występują duże ilości liści. Wybierz ochronę liści w zależności od warunków i powierzchni dachu.

  • liść ochrona rynien ma być następnie
  • trwały oszczędza kosztowne Reinigunsarbeiten
  • zapobiega zatykaniu rynny przed cenach

rynien ISP

syfon do około 13, - dostępny EUR, rynny siatki kosztów stali nierdzewnej 5,40 euro za metr, ochrona liść wykonany z tworzywa sztucznego 3 metrowy kosztuje około 8, - Euro.

  • Westfalia.de posiada duży wybór osłon i akcesoriów do listew rynnowych.
  • dachdeckermarkt24.de posiada specjalną siatkę na oferty,
  • dachbaustoffe.de posiada zabezpieczenie liść z perforowanej płyty w przedziale.
Tips & Tricks Dodać ochronę liści do rynny do wyboru odpowiedniego materiału. Stal nierdzewna jest trwała i można ją łączyć z rynnami cynkowymi, miedzianymi i plastikowymi.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz