Dzīvoklis jumts ir ideāls līdzeklis nojume

Plakanā jumta bieži tiek izvēlēts kā jumta opcija nojumes, garāžas, dārza un rīku nojumes. Tas ir lēts, un to var uzbūvēt un aiztaisīt DIY entuziasts. Kā materiāls jumta filtram vai Bitumendachbahnen var izmantot.

dārza instrumenti labi nostiprināti

Hobijs dārznieki novērtē to, kad viņu dārza instrumenti ir izvietoti un gatavi roku pavasarī. Papildus klasiskajam namiņā, kuram ir dubļu jumts, šodien tiek izvēlēts arī mūsdienīgs alternatīvais dārzs vai novietne ar plakanu jumtu.

Plakanā jumta der īpaši labi un diezgan neuzkrītoši dārza dizaina viena, ja tas atbilst stilu galvenajā ēkā. Shed ar plakanu jumtu, jūs varat veidot sev mazliet prasmes vai nopirkt pilnu dārza shed komplektu. Ir svarīgi, lai jumts būtu labi noslēgts.

iespējas plakanā jumta

  • jumta jutās
  • bitumena jumta loksnes
  • trapecveida loksnes
  • dzīvoklis dakstiņi

Cenas ir atkarīgas no apjoma un rakstura šķūņa

Izšķiroša cenu par dārza nojume ar plakanu jumtu, ir, no vienas puses, iespējas ir ierobežotas māja pati vienkāršs rīks nojume ir pieejama no 400 eiro. , plakanā jumta aprīkojuma māja izmēros 360 x 320 cm maksā no 1200 līdz 1400 eiro. Tas ir lētāk, ja tev pats jumta segums.

  • edingershops.de piedāvā vienkāršu un lētu iekārtu māju ar plakanu jumtu.
  • weka-holzbau.com ir ražotājs augstas kvalitātes dārza nojumes dažādos dizainos. Prof Holzprofi24.de ir liela izvēle visu izmēru nojumes.
  • Tips & TricksAn reāla atšķirība starp novietni un dārza novietni neeksistē. Tās atšķiras tikai pēc izmēra vai lietošanas veida. Kaut ekvivalents aptuveni 5-10 kvadrātmetru telpu par sausā patvērums dārza instrumenti un mēbeles, plakanā jumta dārza māja ar 10 līdz 15 kvadrātmetriem, var jau izmantot kā puse māju vai atpūtas telpā.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru