Dachu płaskim za pomocą kabli i otworów kominowych chroni

Budowa Płaski dach wylotowy służy do uszczelniania rur instalacji słonecznych i klimatyzacyjnych oraz fotowoltaicznych, anteny i urządzeń mobilnych. Kolejnym celem jest realizacja kominów ze stali nierdzewnej poprzez pokrycia dachowe i stropy płaskich dachów.

praktyczne płaskich kanałów dachowych

  • jest dostępna w różnych średnicach dostępnych
  • można obróconym o 360 stopni
  • umożliwić wzrost
  • dostosowawczych elastyczne i modułowych
  • konstrukcyjnych służą do prostego chowany materiału

kręgowego i wielkości

jako materiał, w zależności od zastosowania, PVC ocynkowane Użyta stal lub stal nierdzewna. Dostępne są różne rozmiary, standardowe średnice to 100, 150, 200 i 300 mm, zarówno w wersji z tworzywa sztucznego, jak i ze stali nierdzewnej. Flach Kanały z płaskim dachem są łatwe w transporcie i łatwe do zainstalowania na miejscu. Częściowo mają kołnierz lub zintegrowaną tuleję łączącą. Rozróżnia się pojedyncze i podwójne kołnierze.

Pojedynczy kołnierz jest stosowany w membranie bitumicznej lub dachowej. Do mocowania wylotu dachu płaskim przy dwóch wstęg lub bitumu wstęgi uszczelniający, przy czym ten ostatni jest wyposażony w podwójny kołnierz i dwie łączące tuleje do wykonania.

Doposażenie możliwe

Kanały są osadzone w nowym budynku, modernizacja jest łatwa. Oferują one możliwość zajęcia z różnych kabli i rur, wkładka wymiana pozwala na łatwą modernizację i podścieleniach, kanały dachowe

gęsią szyjką są elastyczne i mają regulowaną Abtropfhaube. Segmenty można zmontować na miejscu. Kable można łatwo wciągnąć, a łuk rurowy później.

Po montażu płyty bazowej można zmienić wysokość i kierunek łabędzia. Jeśli dodatkowo zostanie zakupiona wkładka uszczelniająca, w dowolnym momencie można wykonać przypisanie zmiennych. Również z wersją typu "gęsia szyja" dostępne są różne średnice. Ceny

oraz dostawcy cenie wpustu dachowego na wsporniku elastycznym płaskim PVC, DN 150 wynosi około 150, - Euro. Płaski dach dla kominków ze stali nierdzewnej kosztuje około 60 euro w tym samym rozmiarze.

fleckdach.de ma płaską tuleję dachową w kształcie gęsiej szyi w zakresie.

  • hauff-technik.de oferuje również kanały dachowe.
  • Dachbaustoffe.de sprzedaje przejście do płaskiego dachu również w Schwanenform.
  • Firma schornsteinwelt-grosshandel.de oferuje płaskie przewody dachowe ze stali nierdzewnej do kominów.
  • lemphirz.de jest producentem ocynkowanych przejść dachowych w ocynkowanej ogniowo konstrukcji.
  • Tips & Tricks płaskie przewody dachowe ze stali nierdzewnej nadają się szczególnie do kominów, masztów telefonii komórkowej jest ze stali ocynkowanej.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz