Biurko z różnicą - modne i inteligentne pomysły w miejscu pracy

Dla wielu praca we własnym domu to także miejsce kreatywności i inspiracji. Co może być bardziej oczywistego niż kreatywność w projektowaniu biurka i pójście zupełnie innymi drogami? Kilka pomysłów i inspiracji można znaleźć w tym poście.

musi pracować

W całej twórczości powinny jednak pewne wymagania muszą być zawsze podane do pracy:

  • powinien być ergonomicznie zaprojektowany i
  • umożliwić działanie niemęczącą powinna być wystarczająco duża dla wszystkich prac on
  • powinny być wystarczająco oferować miejsca składowania
  • mimo wszelkich pomysłów powierzchnia praca powinna działać zawsze schludny i czysty - który pomaga zatrzymać produktywnych pomysłów na kreacje
  • biurko osoby palety biurko
  • biurko ze starym biurku szopka
  • / pracy na biurku w regał
  • alkowa pracy w biurze kuchnia

Palety

Budowanie biurka z palety jest obecnie bardzo modne. Projekty różnych modeli są liczne i nie ma prawie żadnych ograniczeń kreatywności. Najlepszym sposobem na pokrycie powierzchni roboczej przy biurku pasującą szklaną płytką.

Biurko ze starym łóżeczkiem

Dzięki otwartemu blatowi, stare łóżeczko, które nie jest już potrzebne, staje się idealnym miejscem pracy w mgnieniu oka. Kratę z przodu należy usunąć, ale można ją wykorzystać do utworzenia półki pod blatem. Koszt: tylko blat i sprzęt montażowy.

Biurko / miejsce pracy w półce

Ponieważ są półki na książki, istnieją również (auszubare lub składane) półki, które mogą służyć jako miejsce pracy. Szczególnie interesujące: rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i miejsca do przechowywania, a półki są również dostępne na półce. Niektóre przegrody w pokojach do majsterkowania również mają elementy robocze. Jeśli nie jest dostępna, można łatwo wymienić półkę na własnym blacie i uzyskać zintegrowane biurko.

Biurko w wnęce na ścianę

Proste wgłębienie ścienne można przekształcić w miejsce pracy w dowolnym momencie. Wszystko, czego potrzeba, to blat roboczy i, jeśli to konieczne, kontener rolkowy. Zrobione to ukryte, bardzo zajmujące miejsce pracy.

pracę w kuchni do wynajęcia część bardzo duża kuchnia z łatwością bez szafek i pracować pracować początkowo pomysł z Ikei. Oczywiście działa tak samo z każdą jednostką kuchenną.

Tips & Tricks Zwłaszcza w małych mieszkaniach, istnieje wiele sposobów, aby pomieścić pracy dość zwarty, a jednocześnie komfortowe. Często ma to szczególny urok.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz