Vara noteka rada greznības

sarkanīgu spīdīgs notekas izgatavoti no vara tiek uzskatīti par luksusa. Pēc dažiem gadiem tie parāda tipisku patīnu, un šis aizsargājošais slānis padara tos vēl izturīgākus. Protams, faktoru ilgmūžība un brīvība no uzturēšanas arī ir viņu cena, bet tas atmaksājas gadu gaitā.

Priekšrocības

Materiāla izvēlei nevajadzētu būt vienīgi izteikti augstām sākuma izmaksām par vara notekcaurulēm. Izturība, kvalitāte, uzturēšanas brīvība, nejutīgums pret apkārtējās vides iedarbību un skābju izturība ir vara piedāvātās priekšrocības.

Spriežot

Vara downspout var pielāgot visiem apstākļiem māju, tīrīšana un apskate reizi gadā ir pietiekams. Turklāt šī viela ir pārstrādājama. Kupfer Pieejami ir vara kanāli pusapaļas formā, kā kastes notekas vai pusapaļas nestuvēm. Aksesuāri, piemēram, jumta notekas stūros, downspouts, Einhangstutzen, deformācijas šuvēm un noteku kronšteiniem Piedāvājumā ir arī ražotājs.

vienģimenes mājas ir aprīkotas ar Pusapaļa notekas šajā SizeM RG 125 un 100, dārza mājas, garāžas ir aptuveni markīzes lodziņu notekas RG 70 ieteiktajiem. Līkne tiek izvēlēta atbilstoši notekas izmēram.

sevis tagad salikt, sistēmas ir arī tirgū, kas ir vairs pielodēti speciālista un metināts, bet savienoti ar pārošanās. Vajadzīgi ir dažādi instrumenti, piemēram, urbjmašīna, zāģis, āmurs un lentes mērītājs, kā arī liekšanas knaibles.

notekcaurules izgatavotas no vara

ļoti izturīgs

  • nejutīga
  • pret ārējām ietekmēm ļoti izturīgas
  • vizuāli pievilcīgu
  • arī no meistara uzstādīt ātri un viegli
  • cenas vara notekcaurules starp interneta pakalpojumu sniedzējiem

Kad baustoffshop.de kārtējo metru vara noteka, 7-gabals izdevumi kopā 127 mm diametrs, 21,37 eiro.

  • Pie hobabastuffe.com ir vara notekas, 3 metrus garš par 68,87 eiro gabalu.
  • Hbw-handel.de piedāvā pusapaļo 3 metru vara kanālu par 63,37 eiro.
  • dachdeckermarkt24.de ir vara notekas tās diapazonā. Cena par 10 gabalu noteku ar 200 mm ir 22,70 eiro, 6-gabals ar 200 mm ir 35, - eiro.
  • Tips & TricksCopper reaģē kopā ar citiem metāliem. Uz jumta ir ieteicams izmantot tikai vienu metālu. Pretējā gadījumā rodas korozijas risks, kas ietekmē notekas kalpošanas laiku. Ja iespējams, jāizvairās no kombinācijas ar tēraudu, svinu vai alumīniju.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru