Betonowe ogrodzenie jest łatwe do malowania

Wyzwaniem malowania betonowego ogrodzenia jest trwale nieprzezroczysta farba, która zachowuje porowatość betonu. W przeciwieństwie do malowania betonowej ściany, większość modułów lub elementów betonowego ogrodzenia jest już impregnowana przez producenta.

Specjalne kolory betonu są dostępne w szerokim zakresie i mogą być zwijane, szczotkowane lub natryskiwane. Ważne jest wcześniejsze usunięcie wszystkich zanieczyszczeń powierzchni. W szczególności w strukturach przypominających reliefy i zdalnych elementach słupkowych, wewnętrzne krawędzie małych, czasami nie zawsze widocznych szkodników, takich jak mech, muszą zostać oczyszczone. Obfite podlewanie i dokładne szczotkowanie betonowego ogrodzenia spełnia ten cel.

Beton powlekany

Wybór kolorów do upiększenia betonowej ściany jest prawie nieograniczony. W zależności od osobistego gustu, farby w sprayu do graffiti mogą również stanowić atrakcyjną alternatywę. Przed malowaniem należy zawsze uzyskać lub odczytać informacje producenta na temat rodzaju betonu i stanu elementów ogrodzenia.

Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz