Ir jāveic skursteņa renovācija: kādas izmaksas ir radušās?

Dūmvadu rehabilitācija bieži vien ir nepieciešama, ja mājā nonāk jauna apkures sistēma. Daudzos gadījumos, skursteņa šķērsgriezuma zemas temperatūras izplūdes gāzēm jaunā iekārta ir pārāk liels. Arī jauni skursteņa materiāli ir izturīgāki pret skābēm, kas atrodas izplūdes gāzēs.

Ko jums vajadzētu zināt par izmaksām skursteņu restaurācijas

Uz kuru Kaminversottung un sadalīšanās skursteņa materiāla novērst, veic uzstādīšanu jaunā apkures sistēma skurstenī renovāciju. Vairumā gadījumu eksperts šajā nolūkā ievada jaunu izplūdes cauruli skurstenī.

Šis jaunais izpūtējs var būt izgatavoti no nerūsējošā tērauda, ​​keramikas vai plastmasas un nerūsējošā tērauda versija parasti ir lētākais: Šajā jomā ir gatavas sistēmas, sākot no aptuveni 400 eiro, lai iegādātos (bez montāžas!). Reti alumīnija sistēmas tiek piedāvātas tirgū.

Keramikas kabelis var izturēt ļoti augstas temperatūras un ir piemērots gandrīz visām apkures sistēmām. Speciālists izmanto tos speciāli augiem, kas strādā ar koksni un oglēm, piemēram, granulu apkurei.

Plastmasas caurule ir īpaši viegla un elastīga, un to var viegli ievietot dūmvados, kas nav taisni. Tomēr tas pieļauj tikai temperatūras līdz pat aptuveni 150 grādiem, un tādēļ tas ir piemērots tikai mūsdienu gāzes un naftas degļiem.

Dūmvadu renovācijā var apgūt arī elastīgas tērauda caurules, dūmvadu kompensācijas. Ja ieviešana vēl nav iespējama, tā tikai palīdz apgriezt attiecīgo vietu.

Šie faktori izmaksās skursteņu atjaunošanas noteiktu

  • augstumu skursteņu
  • materiāla jauno izpūtējs
  • jaunās izplūdes caurules
  • sieniņu biezums šķērsgriezumu un, iespējams Mehrschaligkeit jaunais izpūtējs
  • jebkuru piemērojamo kalšana
  • pieejamību skursteņa no jumta
  • skaits dūmvadu pieslēgumu
  • reģionālās cenu svārstības par algu amatnieku

parauga projektu: izmaksas skurstenī renovācijai ar nerūsējošā tērauda caurulēm

homeowner iegūst jaunu kondensācijas katls un plānus tajā pašā vilcienā arī skurstenī renovāciju. Kamīns ir 8 metrus augsts. Izmantotā nerūsējošā tērauda caurule ir 1 mm biezāka un 130 mm diametrs.

izmaksu pārskatscenas
pirmās viensienu nerūsējošā tērauda skursteņu1150 EUR
2. Uzstādīšanasamazināt līdz vienai darba dienu
700 EURkopējo

1850 EUR

izmaksas skurstenī atjaunošanu ar savu darbu, tagad jūs varat iegādāties vairāk un vairāk sanācijas sistēmas būvēts pilnībā lajs Tie ir elastīgas plastmasas un tērauda caurules.

Pārbaudiet, lai iegādātos jūsu renovācijas Nosaka, vai jums ir nepieciešams profesionāls uzstādīšanai - ne kādi instrumenti jums ir nepieciešams iegādāties un kad. Parasti ir nepieciešama otrās personas palīdzība.

Tips & triki Moderna kondensācijas katls ar zemu izplūdes gāzu temperatūru nodrošina pilnu elastību skurstenī renovācijai. Šeit ir iespējams arī pārvietot vai izplūdes cauruli ārpusē būvēt rūpnīcu zem jumta, lai izmantotu īsāko ceļu uz skursteni.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru