Grīdas izgatavots no čuguna sveķiem kā praktisku alternatīvu

Build Lēni, grīdas konstrukcija dominē ar pārklājumu liešana sveķus privātajā sektorā. Grīdas segumi jau sen ir uzskatāmi par kaitīgu veselībai iztvaikošanas un šķīdinātāja satura dēļ. Moderna sveķu grīda tagad ir bez iztvaicēšanas un dažās bez šķīdinātājiem.

trīs veidu sveķi ar divām vai trim slāņiem

Starp dažādiem liešanas sveķi galvenokārt piedāvāti trīs veidu sveķu pārstrādi kā grīdas segumu privātajā sektorā. Akrila un epoksīda sveķiem, kā arī poliuretānam ir piemērotas īpašības dažādām prasībām un pielietojumiem.

Atkarībā no vēlamā dizaina, it īpaši attiecībā uz optiskajiem efektiem, ir pieejami divu un trīs slāņu modeļi. Kaut arī caurspīdīgas un melnbaltie versijas pieredzējuši meistari bieži var nodot sevi, ģeometriskiem rakstiem, slīpumi un specefekti, piemēram, pārdomas vai vizlas ir salīdzinoši dārgi īstenot.

Derīguma termiņš un piedevas

Fizikāli sveķu grīda ir piemērota kā grīdas segums bez jebkādām problēmām. Biežu kā grīdas komerciālajā un rūpniecības jomā pirmām kārtām izpausmi augstā kravnesība materiāla. Principā liešanas sveķu īpašības privātmājām ir nesamērīgas.

liešanas sveķi sastāv no diviem pamata elementiem sveķiem un cietinātājiem. Papildus tam ir piedevas, kas piešķir sveķiem īpaši vēlamās papildu īpašības. Tas ietver, piemēram, UV aizsardzību, palielināta nodilumizturība, spīdumu, uzlabojot, mainot struktūru ups un konservēšanas reizes.

Nepareiza apiešanās ir bīstama veselībai un indīgas

gan daudzi ražotāji reklamētu savus produktus, galvenokārt komplektā, kā arī lajs viegli strādāt ar, daži galvenie aspekti, nedrīkst neņemt vērā grīdas segumu izgatavoti no čuguna sveķu:

  • Lielākā sveķi attīstīties, apstrādājot toksisks tvaikiem
  • Daudzi sveķi ir jau ar vienkāršu kontaktu āda kaitīgiem
  • atlikumu un nepareizi apstrādā sveķi kā bīstamie klasificēta
  • nepilnīga apstrādājot sveķi nocietināt neizskatās labi un tik grīdas nelietojams

princips attiecas uz cast sveķi, kas ir arī tādās jutīgās jomās kā bērnu vai guļamistabas var izmantot. Tomēr uzticama profesionālā apstrāde ir daudz nopietnāka nekā dažās citās grīdas segumos. Lai gan nespēja izpildīt, piemēram, flīžu vai paklāju ko parasti izraisa mehānisku defektu, piemēram, atslābināšanās, lobīšanās vai nelīdzenumiem, vienmēr veselības sastāvdaļa ir nozīme liešana sveķus.

Padomi un triki, ko veicat ar čuguna sveķu par plašas drošības pasākumiem, arī attiecībā uz dāvina bērniem un mājdzīvniekiem.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru