Krāsošanas skapis aizmugurējā siena

Korpusa aizmugurējā siena ir nepievilcīga lielākajā daļā standarta mēbeļu. Vienkāršākais un ātrākais transformācijas veids bieži vien dod priekšroku glezniecībai. Tomēr parastie aizmugures sienas materiāli bieži vien ir piemēroti tikai īpašām krāsām. Akrila un emaljas krāsas var lietot labi, parastā emulsijas krāsa nav piemērota.

Izmantojiet sausas krāsas

Aizmugurējo paneļu materiāli, kas ir standarta mēbelēs, ir plāni, ļoti absorbējoši, un tie var kļūt pietūkuši, izliekti un deformēti mitruma dēļ. Jo piemērotāks krāsu veids "sausāks", jo ātrāk var krāsot oriģinālo aizmugurējo sienu.

normālas emulsijas krāsas ir pārāk mitras un mitras, un, līdzīgi kā līmēšanai, kas tiek izmantota papīra iesaiņošanai, var mīkstināt un deformēt aizmugurējo sienu. Tādēļ krāsai ir jāizvēlas krāsas krāsas, kas uz aizmugures sienas veido "sausu" plēves slāni.

  • Akrila krāsa
  • Krāsainās krāsas krāsas

Krāsainā plēve slēpj nelielas locītavas

Gleznu krāsu praktiskais blakusparādības ir filmas veidošana. Ar to mazie pārejas savienojumi starp korpusa korpusu un aizmugurējo sienu var būt savienoti un padarīti par neredzamiem. Tas padara vieglāk nokrāsot korpusa aizmugurējo sienu ar krāsu. Ja nepieciešams, grunti var arī palīdzēt veicināt krāsu vienveidību.

Ja izmantojat emulsijas krāsas, korpusa aizmugurējā siena ir jāaplīmē. Kā materiāls, it īpaši ģipša plāksne ir īpaši piemērota, lai piemērotu "normālu" krāsu. Ja aizmugurējā sienā tiek pacelti citi apvalki, piemēram, pītas lentas, vislabāk ir atkārtoti krāsas veida smidzinātājs. Tas arī iekļūst telpās un krāso tos ar.

Lietojiet nulles noteikumus, kā ar parastajām sienām.

Izvēloties krāsas un motīvus, tiek piemēroti visi noteikumi, kas attiecas arī uz parasto sienu. Tie ietver krāsu kombinācijas, krāsainus paraugus vai modeļus. Ja tiek izmantota reprezentatīva reprezentācija, ieteicams izmantot gruntskrēmu kā pamatni.

Ja aizmugures panelis ir pārklāts ar plastmasu, krāsas tipam un suku jāaprīko ar suku. Šajā procesā fonā ir kabineta aizmugures siena. Krāsu izvēlē un metodoloģijā kļūst efektīvākas vispārējās prasības pārklājušo virsmu krāsošanai. Daži ražotāji sniedz padomus un norādījumus par to, kā vislabāk apstrādāt virsmas.

Padomi un triki Kad jūs izmantojat korpusa aizmugurējo sienu kā telpas sadalītāju, jūs uzsverat sienu līdzīgu efektu, vienmērīgi krāsojot aizmugurējo sienu un blakus esošās sienas.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru